By Mattaton 09 Ocak 2019 Çarşamba
Yayınlanan Outlook için Kutools
Cevaplar 11
Seviyor 0
Görünümler 4.6K
Oy 0
Kutools'u yükledikten sonra Outlook'ta bir yavaşlama fark ettik. Okuma bölmesinde görüntülemek için bir e-postayı tıkladığınızda, göstermesi 20 saniye sürer ve e-postayı yüklemeyi tamamlayana kadar Outlook penceresi boş kalır. Kutools'u yeni kaldırdım ve e-postaları anında gösteriyor.

Bunu düzeltmek için ne yapabileceğimize dair bir fikriniz var mı?

Teşekkürler!
Mat
Merhaba,
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.
Outlook eklenti yöneticinizde başka eklentiler var mı?
Lütfen diğer Outlook eklentilerini devre dışı bırakmayı deneyin.
Şimdiden teşekkürler.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
İhtiyacımız olan Exchange ve Acrobat PDFMaker için biri gibi başka eklentilerimiz var. Exchange eklentisi dışındaki her şeyi devre dışı bırakmayı deneyeceğim ve ne olduğunu göreceğim.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
aynı sorunu yaşıyorum.

diğer tüm eklentileri devre dışı bıraktı, ancak görünüm hala kutools 10 ile gecikiyor.

kutools'u devre dışı bırakırsam her şey yolunda ve hızlı çalışır.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Ben de aynısını yaptım. Tüm eklentiler devre dışı, iyi çalışıyor. Kutools etkin, sloooooww.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Yakında gelecek sürümlerde geliştirmeye çalışacağız.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yukarıdakiyle aynı sorunu alıyordum. Ancak, bir şekilde bu web sitesini almayı başardım http://www.aolhelp247.com/blog/how-to-delete-aol-email-hacked-account/ teknik yardım için.
·
4 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Kutools'u yükledikten sonra Outlook'ta bir yavaşlama fark ettik. Okuma bölmesinde görüntülemek için bir e-postayı tıkladığınızda, göstermesi 20 saniye sürer ve e-postayı yüklemeyi tamamlayana kadar Outlook penceresi boş kalır. Kutools'u yeni kaldırdım ve e-postaları anında gösteriyor.

Bunu düzeltmek için ne yapabileceğimize dair bir fikriniz var mı?

Teşekkürler!
Mat

Matt ile aynı sorunu yaşıyorum. Bunu düzeltmek için herhangi bir öneri var mı? Deneme sürümünü çalıştırıyorum çünkü satın almadan önce Kutools for Outlook'u denemek istedim. Kutools for excel'i seviyorum ama bu anında baş ağrısına neden oluyor. Diğer tüm eklentileri devre dışı bıraktım ve kurulumdan bu yana her fırsatta mavi ölüm çemberini hala alıyorum. Outlook 2016'yı çalıştırıyorum. Herhangi bir ipucu/hile veya rehberlik çok takdir edilecektir. Teşekkür ederim!
·
4 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Matt ile aynı sorunu yaşıyorum. Bunu düzeltmek için herhangi bir öneri var mı? Deneme sürümünü çalıştırıyorum çünkü satın almadan önce Kutools for Outlook'u denemek istedim. Kutools for excel'i seviyorum ama bu anında baş ağrısına neden oluyor. Diğer tüm eklentileri devre dışı bıraktım ve kurulumdan bu yana her fırsatta mavi ölüm çemberini hala alıyorum. Outlook 2016'yı çalıştırıyorum. Herhangi bir ipucu/hile veya rehberlik çok takdir edilecektir. Teşekkür ederim!

İyi şanlar. Ondan vazgeçtik ve bedelini ödedik. Kimsenin nasıl kullandığını bilmiyorum. Belli ki birkaç kişiyle sınırlı bir bug değil.
·
4 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Yazılımı satın aldıysanız ve 60 gün içinde iade için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Lütfen sipariş bilgilerinizle bizimle iletişime geçin.
Özür dilerim.
·
4 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Yazılımı satın aldıysanız ve 60 gün içinde iade için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Lütfen sipariş bilgilerinizle bizimle iletişime geçin.
Özür dilerim.

60 günden fazla oldu. 8 ay önce bu başlığı açmıştım. Ve bu üzücü bir cevap. Yani, yavaş olduğunu biliyor ve düzeltmek yerine geri ödeme teklif ediyor musunuz?
·
4 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Üzgünüz, bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmelisiniz (satış@extendoffice. Com).
Lütfen sipariş bilgilerinizle e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin, size iade edeceğiz. Lütfen bunun için endişelenme.
·
4 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle