Cumartesi 26 Ekim 2019
  4 Cevaplar
  6.2K Ziyaret
Outlook 12.0.0.0 Sürüm 365'de (Derleme 1911) KuTools for Outlook (sürüm yüklü: 12215.20006) yüklü. Görev çubuğundaki (Windows 10) Outlook simgesine sağ tıklayıp Pencereyi Kapat'ı seçtiğimde, Outlook kapanmıyor. Bu, KuTools for Outlook'u yükledikten sonra olmaya başladı. 
Outlook'u kapatmak için Dosya > Çıkış'a gitmem gerekiyor.

Burada neyin yanlış olabileceğine dair herhangi bir tavsiye var mı?
KuTools for Outlook'un deneme sürümünü kullanıyorum ve gösterdiği davranış buysa, lisans satın almamam daha iyi olur. 

Teşekkür ederim. Şimdi bu tasarımın nedenini anlıyorum ve bazen, bir şeyin ortasındayken Outlook'u yanlışlıkla kapatma eğiliminde olduğumuzu kabul ediyorum. 
Uygulamayı en aza indirmek için Kutools özelliğini koruyorum. 

Teşekkür ederim.
3 yıl önce
·
Genellikle bu hata, üçüncü taraf eklentilerin ve diğer programların MS Outlook ile entegrasyonu nedeniyle oluşur. Bu gibi durumlarda kullanıcı programı kapatmaya çalışır ancak Outlook.exe kendini kapatmaz ve ekranda bir hata mesajı göstermeye başlar.
3 yıl önce
·
Çeşitli eklentiler Outlook'a öyle bağlanır ki, Outlook'u kendi kendine kapatmak imkansız hale gelir. Sorununuzun bir eklentiden kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrenmek için hepsini devre dışı bırakın ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın. Outlook artık düzgün bir şekilde kapanıyorsa, hangi eklentinin Outlook'un kapanmasını engellediğini öğrenmek için eklentilerinizi tek tek etkinleştirebilirsiniz (her birinden sonra Outlook'u yeniden başlatarak).
Umarım bu bilgiler size yardımcı olur.
Apps4Rent | O365CloudUzmanları | BulutDesktopÇevrimiçi
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.