By scottfarris@scottfarris.com 12 Eylül 2023 Salı
Yayınlanan Outlook için Kutools
Cevaplar 1
Seviyor 0
Görünümler 4K
Oy 0
E-postamın gövdesinin en üstüne tarih ve saati ekleme seçeneğini yeni kullanmaya başladım; bu, bir sorunu belgelemem gerektiğinde ve bir zaman çizelgesi geliştirmem gerektiğinde yararlı oluyor. İki küçük sorun var:

Kutools tarihi eklediğinde üstünde sert bir dönüş oluyor. Çok önemli değil ama cevabım için hızlı adımlarımı kullandığımda, önceden yazılmış mesajımı tarihin üstüne koyuyor. Aşağıya bakınız.

Bu istek PO'nun eksik olması nedeniyle reddedildi. Lütfen PO numarasıyla birlikte tekrar gönderin.
11 Eylül 2023 Pazartesi günü 4:33:54'te Scott Farris şunları yazdı:

İkinci sorun ise tarih formatının tarih ve saat arasına "at" eklemesine izin vermemesi, bu da dilbilgisi açısından hatalı olmasına neden oluyor. Söylemeliyim,

11 Eylül 2023 Pazartesi günü 4:33:54'te Scott Farris şunları yazdı:

Bunların oldukça küçük sorunlar olduğunu biliyorum ama ben biraz OKB'yim ve bu beni rahatsız ediyor.

teşekkür ederim
Scott Farris
Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Önerilerinizi gelecek sürümlerde değerlendirilmek üzere geliştirme ekibimize ilettim.

Detaylara gösterdiğiniz ilgiyi takdir ediyoruz ve önerilerinizi ciddiye alıyoruz. Girdiğiniz bilgiler, ürünümüzü geliştirmemize ve tüm kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim sunmamıza yardımcı olur.

Başka öneriniz varsa veya başka sorunlarla karşılaşırsanız lütfen bize bildirmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmak için buradayız.

Amanda
·
7 ay önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle