By kwhipp 03 Mart 2022 Perşembe
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 4
Seviyor 0
Görünümler 6.5K
Oy 0
Kutools Plus > Çalışma Kitabı veya Kutools Plus > Çalışma Sayfası altında "Çalışma Kitaplarını ve Sayfaları Gizle/Göster" seçeneğine tıkladığımda, Çalışma Kitaplarını ve Sayfaları Gizle/Göster penceresi açılmıyor. Bildiğim kadarıyla bu sistemde hiçbir şey güncellenmedi. Bu sadece geçen hafta olmaya başladı. Düzgün açılmayan başka bir Kutools penceresi yaşamadım.

Düşünceler? Fikirler?

TIA
merhaba kwhipp,

Sorun için çok üzgünüm. Özelliği kontrol ettim, penceresi açıldı. Bu yüzden lütfen bana Kutools for Excel'in hangi sürümünü kullandığını söyle? Ve lütfen bana işletim sisteminizle ilgili bilgileri gönderin (Windows işletim sisteminin hangi sürümünü çalıştırıyorum?), Excel sürümü ve bilgisayarınızda kullandığınız dil.

Ve mümkünse, lütfen sorunlu dosyayı ekleyin (özel bilgileri silmeyi unutmayın).

Şimdiden teşekkürler.

Amanda
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
İşte tüm sürüm bilgilerim.
Kutools for Excel 26.00
Excel 365 sürüm 2008 (derleme 13127.21064)
Windows 10 sürüm 20H2 (derleme 19042.1466)

Yeni bir Excel dosyasında gerçekleşir. Excel'i başlattığımda, ilk kez yeni bir dosya açtığımda veya oluşturduğumda ve Çalışma Kitaplarını ve Sayfaları Gizle/Göster seçeneklerini çağırdığımda, bir anlığına görev çubuğunda yeni bir pencerenin göstergesinin görüneceğini fark ettim, ancak pencere olmasın. Temelde, ekrana çizilmeden önce kapandı. Diğer Kutools pencereleriyle ilgili hiçbir sorunum yok.

Boş bir elektronik tablo ekliyorum. [ek]Bu dosya[/ek] ile pencereyi açamadım.
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Amanda, neler olduğunu bilmiyorum ama şu anda her şey yolunda gidiyor. Çalışma Kitaplarını ve Sayfaları Gizle/Göster penceresi olması gerektiği gibi geliyor. Bunu ya Gremlinlere ya da izinlerle uğraşan BT yöneticilerimize yazabilirim.

Zaman ayırdığın için teşekkürler!
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
merhaba kwhipp,

Güncelleme için teşekkürler.

Başka sorularınız varsa, lütfen bana sormaktan çekinmeyin.

Amanda
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle