By cj.littleton@gmail.com 17 Ekim 2022 Pazartesi günü
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 7
Seviyor 0
Görünümler 6.1K
Oy 0
Kutool özellikleri için kısayollar ayarlamanın bir yolu olup olmadığını veya makromdan bir Kutools Makrosu çağırmanın bir yolu olup olmadığını merak ediyorum. Excel ile çok çalışıyorum ve tüm fazla boşlukları kaldırdığım birkaç sütunum var ve fazla boşlukları araç çubuğunu kullanmak yerine makro aracılığıyla kaldır diyebilirsem harika olurdu.
Merhaba,

Lütfen aşağıdaki gönderiyi kontrol edin: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/2570-kutools-for-excel-how-to-call-the-kutools-function-in-a-vba-script.html

Umarım bu size yardımcı olabilir.

Amanda
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Amanda - bir fonksiyon isimleri listem olsaydı harika olurdu. Yine de isimlerinin ne olduğunu tahmin edemiyorum.
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,

girdikten sonra"Callkutoolsaction'ı arayın(", görünen fonksiyon adlarının bir listesi olacaktır. Kolayca bulmak için bir fonksiyon adının ilk harflerini girebilirsiniz.
liste.png

Amanda
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
*yüz avuç içi* bu çok daha mantıklı!!! Teşekkürler teşekkürler teşekkürler!!!!
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Tamam denedim ve bu hatayı alıyorum
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Tamam denedim ve bu hatayı alıyorum
Merhaba,

Aradığınız Kutools Makrosu nedir? Ve lütfen bana Kutools Makrosunu çağıran kodu gösterebilir misin?

Şimdiden teşekkürler.

Amanda
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Sıradan kişiler için ateşli kızları aramak üzere Fransa'daki en iyi web portalını ziyaret edin travestiler
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle